З «убитої» квартири в арт-об’єкт: чому в короткостроковій оренді так важливий дизайн

Подобова оренда квартир – бізнес, в який варто вкладатися в постковідну епоху. Багато зовнішніх напрямків закрито, доступні зарубіжні варіанти відпочинку б’ють по і так потерпілому гаманцю, а недовіра до багатолюдних готелів, де складно дотримуватися соціальну дистанцію, зберігається і на далі. Все це призводить до можливості зростання ринку добової оренди житла.

При цьому, щоб почати подобовий бізнес, не потрібно величезних стартових вкладень і спеціальних знань – вхідний бар’єр в цю сферу досить невисокий. Здавалося б, всі умови створені – залишилося тільки підготувати житлове приміщення до здачі. І на цьому етапі більшість початківців (а часом і досвідчених) гравців допускають серйозну помилку. Вважаючи, що попит на житло буде завжди, а квартира під здачу не те ж саме, що власна квартира для постійного проживання, орендодавці не витрачають час і сили на хороший ремонт і оригінальний інтер’єр. А тим часом саме якісна обробка і цікавий дизайн виділять вашу пропозицію із загальної маси і забезпечать високу заповнюваність.

Краще один раз вкладіться і зробіть реально якісний ремонт. Саме це забезпечить Вам високу дохідність від житла.

Крім цього, гарний дизайн квартири відкриває дорогу додатковому доходу – можна здавати житло під фото сесії. Такі квартири вже користується попитом у місцевих фотографів.

Ремонт у квартирі у будь-якому випадку потрібно оновляти

Безумовно, в квартирі потрібно буде періодично робити косметичний ремонт. Так, це тягне за собою певні витрати, але красиве і акуратне житло приваблює потрібну аудиторію – платоспроможну, з хорошим смаком і наповнює себе естетикою. Такі люди і будуть ставитися до твоєї квартири дбайливіше. Є й інші постійні витрати – комунальні платежі і прибирання квартири після кожного заїзду. За комуналку доедеться платити відповідно до тарифів, а прибирати можна і самому. А ще гостям завжди приємні невеликі компліменти у вигляді чаю і кави – додаткова стаття витрат.

interior gostinoj
зразок дизайнерської квартири

Дизайн – це те, що в сегменті короткострокової оренди реально допомагає виділитися. Красивий і стильний інтер’єр для тих, хто шукає житло подобово – одне з головних умов поряд з ціною і розташуванням. Люди, втомлені від типових планувань і сумному меблюванню, вони готові заплатити дорожче, щоб, нехай і недовго, пожити в красивому, комфортному і безпечному місці. З урахуванням того, що на ринку короткострокової оренди пророкують десятикратне зростання протягом наступних п’яти років, попит в цьому сегменті буде тільки збільшуватися. А значить, витрати на хороший дизайн окупляться з лишком і можна буде задуматися про подальший розвиток бізнесу.