Отримав 70% опіків тіла: у Вінниці хлопця вразило електричним струмом у 27000 Вольт, потрібна допомога

У місті Вінниця 22-річного Кураксу Вадима вдарило електричним струмом. Хлопець отримав 70% опіків тіла та потребує дороговартісного лікування. Небайдужих просять долучитися до збору коштів для лікування хлопця.

Про це повідомляє модератор групи “Чечельницька громада” Альона Острінська.

Так у своєму дописі жінка зазначає наступне:

“Увага!Потрібна наша допомога!!!
Вчора нашого земляка-Кураксу Вадима у м. Вінниця вразило електричним струмом 27000Вольт!!! Хлопець отримав 70%опіків. Вадим потребує термінової дороговартністної операції та лікування. Звертаємось до кожного небайдужого: допоможіть родині у зборі коштів на лікування,адже йому лише 22…
Рахунок для переказу коштів (Ощадбанк)5167 8032 1233 4382-Шепітко Людмила Олександрівна (мама). (ПриватБанк)4149 4991 1980 0918Гальчинська Анастасія Олександрівна (сестра)
ПРОХАННЯ:зробіть максимальний репост!”

Як пише місцеве видання “Чечельницький вісник” 23 травня 21-річного хлопця, який виліз на дах вагону на залізничній станції “Вінниця”, вдарило струмом. 70% тіла уражено опіками.Від диспетчера станції надійшло повідомлення, що над одним з вагонів стався спалах, після чого звідти впала людина. Нещасний випадок стався близько п’ятої години ранку.

З’ясувалось, що юнак самовільно виліз на вагон, у результаті чого його вдарило електричною дугою. Потерпілий з опіками тіла знаходиться у лікарні. Слідчі зареєстрували подію в журналі єдиного обліку. Нині проводиться перевірка.

Читайте також: “Життя присвятив здоров’ю дітей”: у ДТП на Житомирщині загинув лікар-педіатр (фото)