«Біндеровец! Ти єсть хохол! Срати на Україну… її немає», – опубліковане відео затримання попа УПЦ МП

В інтернеті появилося відео з затримання священника Московського патріархату, який перебував за кермом у нетверезому стані. Після затримання п’яний служитель почав нецензурно лаятись та погрожував поліцейським. Так, на відео видно як отець Василь Савка, якого затримали, накинувся на поліцейських і почав їх ображати і називати «хохлами». Наприкінці відео видно, як Савка кричить що «України немає», та що «прийдуть румуни» через пів року.

Дане відео появилося в інтернеті завдяки журналістці Галини Єреміци. Це відео журналістці надав Глибочанський суд на її запит.

Ось саме відео:

Ось уривок зі слів священника УПЦ МП із відео. Його вимова дуже дивна:

«Запомні міня нармальна. Він і він (показує на двох поліцейських, — ред.) є людина, яка завтра попаде під мої роздачі. Мнє всьоравно, знаєш… оні хотять мстити.. мнє рібята всьоравно. Але через пол года прийдут румини, які… я вам скажу… знаєш молдавську? Дарагой… я тібя… ти у міня попадаєш под раздачу…Дивись на мене… ти сьогодні єсть хахол.. ти є сігодня біндеровец… ти єсть хохол. Але завтра, запомнітє, прийдут румини, я тібя на колєні поставлю, ти будешь меня, руминский розмовляти. Єслі не будеш знать руминский, я тібє пуль лоб зацелю, панімаєш? Потомушто у тібя двойноє гражданство. Ти єсть румин. Сволоч біндеровская. У тібя єсть руминский паспорт», — говорить священник УПЦ МП Василь Савка.

Після цих слів до служителя Московського патріархату підійшла якась жінка і почала його заспокоювати, але той продовжив і далі говорити про «сволоч біндєровскую».

Після того жінка представилась сусідкою, а Василя Савку назвала «своїм духовним наставником». «Я перший раз його такого бачу», — запевнила вона.

Пізніше поліцейські почали надягати кайданки на Савку, а той почав співати гімн Румунії «Deşteaptă-te, române!», що в перекладі означає «Прокинся, румуне!».

Пізніше священник Моспатріархату сказав поліцейському що йому «Срати на Україну, тому що Україна це зло» і, що йому «Срати на вашу Українську православну Церкву, понімаєте?».

Савка також сказав, що він є румун і що «України немає».

В кінці відео видно, що Савка розлючено кричить: «Це підараси, біндєровци, які зробіли сібє, що вони високі… Мєнти українскіє підараси, да я віпєл. Да!».

Зазначимо, що ця подія трапилася ще 18 квітня, але тільки зараз опублікували відео з затриманням.

Читайте також: Вже цього року зарплату вчителів планують збільшити на 30%, – прем’єр-міністр України.