Іригатори для догляду за порожниною рота: чи дійсно вони потрібні?

Всі ми мріємо про ідеально білу посмішку, але часто спокушаємо на шкідливу для зубів їжу. В таких випадках не завжди потрібно відмовлятися від улюбленої їжі, а просто покращити догляд за вашими зубами. Сучасний світ дає можливість користуватися новітніми винаходами, які значно покращують наше життя. Серед таких винаходів у сфері догляду за порожниною рота, варто виділити іригатори – irrigators.com.ua. Нижче у статті ми розкажемо для чого ж потрібні ці іригатори.

На скільки ефективні зубні щітки?

Здавалось би, нам всім відомо, як потрібно доглядати за зубами і які інструменти застосовуються з цією метою. З ранніх років всім знайомі зубні щітки, також одним з рекомендованих засобів є зубна нитка. Однак далеко не завжди за допомогою цих засобів вдається забезпечити якісне очищення зубів.

Відомо, що використання зубної щітки дозволяє ефективно видаляти забруднення тільки з трьох з п’яти поверхонь зуба. Дві інших поверхні звернені до сусідніх зубів. Очистити їх від нальоту і видалити частинки їжі з цих міжзубних проміжків за допомогою зубної щітки не вдасться. Також складно видалити забруднення з зубодесневих складок (область між яснами і нижньою частиною зуба). У зв’язку з цим карієс досить часто виникає саме в цих зонах.

Крім того, недостатньо якісне видалення забруднень погано позначається на здоров’ї ясен. Можливе виникнення запалення, у міру його розвитку хвороботворні організми проникають всередину і можуть навіть торкнутися щелепної кістки. У підсумку це може стати причиною випадання зубів і інших серйозних проблем.

Підвищити якість догляду за яснами і зубами можна, якщо купити іригатор порожнини рота. Даний прилад дозволяє забезпечити ефективне видалення забруднень з тих зон, які недоступні при застосуванні тільки зубної щітки. Завдяки іригатору в домашніх умовах можна провести процедури, виконання яких раніше було можливим тільки в зуболікарському кабінеті.

Oral AquaCare 6 1 700x700 1
                                               на фото іригатор Oral-B

Як функціонує іригатор для порожнини рота?

За допомогою компресора і спеціальної насадки іригатор формує сильний і тонкий струмінь води. Вона дозволяє легко видалити забруднення з важкодоступних областей. У деяких моделях цих пристроїв утворюється звичайний тонкий струмінь води. Більш «просунуті» іррігатори формують не однорідний, а пульсуючий потік води. Частота пульсацій дуже висока. Пульсація забезпечує гідравлічні мікроудари, що дозволяє більш інтенсивно видаляти частинки їжі і м’який зубний наліт.

Тиск потоку води можна регулювати. Сильний струмінь води може викликати неприємні відчуття у людей зі збільшеною чутливістю слизової оболонки порожнини рота, але інтенсивність можна легко знизити до прийнятного рівня. Якщо ви тільки недавно купили іригатор, то рекомендується при його використанні спочатку встановити мінімальний натиск потоку води.

Які переваги є у іригатора для порожнини рота?

Серед переваг іригатора варто виділити наступні:

  • іригатор уможливлює забезпечення більш ефективний догляд за яснами і зубами, ніж при використанні тільки зубної щітки;
  • іригатор відмінно видаляє м’який зубний наліт і частки їжі з важкодосяжних для інших засобів областей;
  • цей пристрій дуже важливий при лікуванні і попередженні таких проблем, як карієс, кровоточивість ясен, гінгівіт, пародонтит;
  • іригатор також необхідний в разі наявності неприємного запаху з рота. Нерідко причиною його появи стають залишки їжі, які складно видалити з важкодоступних зон.

Потрібно відзначити, що за допомогою потоку води іригатор забезпечує масаж м’яких тканин порожнини рота. Це стимулює кровообіг і покращує тонус кровоносних судин, що є дуже важливим при деяких захворюваннях. Саме тому іригатори дуже потрібні для догляду за ротовою порожниною.

Якщо Ви бажаєте придбати якісні іригатори, то звертайтеся в інтернет-магазин “Зубні рішення”.