Масова “облава” в Празі: шукають нелегальних заробітчан (фото)

Сьогодні, 2 червня в центрі Праги 50 митників та 4 кінологи з собаками вирушили на рейд з пошуку нелегальних заробітчан.

Як повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на Blesk.cz.

Обшуки проводяться у колишньому цукровому палаці, який зараз перебудовують на розкішний готель. Інспекція зосереджена на незаконному працевлаштуванні іноземців.

“Триває одна з масштабніших перевірок празьких митників, яка зосереджена на незаконному працевлаштуванні іноземців. Це колишній цукровий палац, який зараз переробляють під розкішний готель. Я сама також була здивована тим, що тут працює майже тисяча співробітників “, – сказала Івана Куркова, прес-секретар митного управління” Блеска “.

7022130 praha senovazne namesti celnici celni sprava nelegalni zamestnavani hotel stavba cukrovarnicky palac v0i
Фото: blesk.cz

“Ми перевіряємо документи працівників, та з’ясовуємо, звідки вони родом, чи то з ЄС, чи з третіх країн”, – уточнила Куркова.

Нагадуємо, в Чехії поліція проводить масові перевірки.

7022126 praha senovazne namesti celnici celni sprava nelegalni zamestnavani hotel stavba cukrovarnicky palac v0i
Фото: blesk.cz

Також митники з’ясовують, чи трапляються працівники в обліку митної адміністрації чи в обліку боржників – чи не заборгували вони, наприклад, за транспортні штрафи чи штрафи, накладені іншими адміністративними органами. Близько одинадцятої ранку митники оглянули близько третини співробітників, результати перевірки поки не відомі.

Читайте також, минулоріч з Чехії депортували 1500 українців. Найбільше за останніх п’ять років.