До чого сняться кішки — тлумачення сну про кішку по соннику

Побачити уві сні миле пухнасте ласкаве створення – далеко не завжди до хорошого

З кішками здавна пов’язані всілякі повір’я. Наприклад, про те, що якщо хвостате диво прибилось до дому, то це обіцяє зміни на краще. А найвідоміша прикмета, звичайно ж, про чорних котів. Багато хто вірить і в те, що їх пухнасті вихованці вміють лікувати, мають заспокійливу, або, як модно зараз говорити, антистресову, дією і навіть можуть передбачати майбутнє.

Що значить побачити, гладити або, не дай бог, образити кішку уві сні? Може наснитися і таке, що кішка народжує … І одні кошенята милі, пухнасті, забавні і здорові, інші ж хворі і виснажені. А якщо уві сні кішка вмирає? Варіантів може бути безліч. Питання ж, як у завзятих кошатніков, так і у людей байдужих до вусатої-хвостатої братії, завжди один: що значить сон, в якому головна діюча героїня – кішка.

Виявляється, цим же питанням задавалися і знамениті езотерики. Серед людей «присвячених», які володіють різними духовними практиками, були Ванга, Фрейд, Міллер, Лоффа …

Чи до добра сниться кішка?

Вважається, що кішки привносять в будинок добру енергетику. Не дарма ж в нову квартиру багато і сьогодні впускають першим саме кота. Раніше молодим на весілля обов’язково дарували кошеня, воно же зігрівало своїм теплом люльку дитини, який ось-ось повинен був з’явитися на світло. Але, не дивлячись на безліч уявлень про кішок як про істот зворушливих і милих, бачити уві сні цю тварину – далеко не завжди на добро.

Розглянемо тлумачення сновидінь відомих езотериків:

1. У книзі «Сонник або тлумачення сновидінь» американського психолога Гюстава Міллера йдеться про те, що наснилося кішку – поганий знак.

 • Цей сон може попереджати людини про прийдешні неприємності.
 • Кішка дряпається – до збитків, втрати грошей.
 • Якщо коти нявкають – в оточенні, можливо, з’являться недруги, і потрібно бути готовим до лицемірства.
 • Побачити хвору і виснажену кішку – до хвороби своєї або близьких.
 • І навіть наснитися кошеня означає обман або аферу.
 • Не обіцяє нічого хорошого і білий кіт: побачити його уві сні – до хвилювань, сумнівів і тривог.

Але всі ці напасті можна звести нанівець, якщо уві сні прогнати від себе кота. Таку пораду дає своїм читачам Міллер. Детальніше до чого сняться Кошенята https://sonnik.wiki/uk/koshenyata/.

2. Не раз говорила про котів уві сні і болгарська віщунка Ванга. Але і її тлумачення сновидінь про хвостатих-смугастих в основному негативні.

 • Якщо кішка дряпається, то чекай сцени ревнощів від другої половинки.
 • Якщо перебуваєш в оточенні котів, чекай прилюдного ганьби.
 • Будь-яка кішка уві сні – до сварки, неприємним зустрічам, конфліктів.

3. Американський психотерапевт Девід Лоффа в своєму сонник наділяє кішку надприродними здібностями. Він закликає людину, якій наснилося це тварина, розібратися в своєму внутрішньому світі, проаналізувати найдрібніші подробиці сну, підключити інтуїцію і зрозуміти, що ж в житті він робить не так.

a01bad7951efd57

Лоффа впевнений, що побачити кішку уві сні – означає, що в будь-якій ситуації треба покладатися тільки на себе, більше довіряти собі і вміти чути свій внутрішній голос.

4. Австрійський ж психоаналітик Зігмунд Фрейд пов’язує образ кішки з сексуальним життям людини, навіть говорить про її прихованих пристрастях:

 • Якщо сниться, що мучиш кота, то це свідчить про садистські схильності в статевого життя.
 • Якщо ж кіт дряпає, то мова йде про мазохізм.
 • Гладити кошеня уві сні – прояв схильності до гомосексуальності.
 • А просто побачити кішку або кошеня – говорить про сексуальне збудження і бажанні любові.

Можна довго розбирати варіанти сновидінь з кішками, читати і перечитувати сонники, вишукувати деталі і зіставляти їх з побаченим у снах, ясно одне: кішка уві сні – передвісник чогось …

 • «Поганого», – скаже песиміст.
 • «Нового», – помітить оптиміст.

А вам снилися кішки?