У Львові провели операцію 12-річній дівчинці за допомогою методики віртуальної реальності

Вперше в Україні, у Львові, командою центру серця і судин було проведено найсучасніше оперативне втручання з передопераційним моделюванням методикою віртуальної реальності.

Джерело: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова

Повідомляється, що оперативне втручання проводилось 12-річній дівчинці, яка страждала симптоматичною артеріальною гіпертензією та мала тиск в межах 160-180 мм.рт.ст.

У ході обстеження дитини медики виявили вроджену ваду серця – коарктацію аорти. Лікарі зазначають, що це стан, при якому наявне звуження просвіту аорти, внаслідок чого розвивається підвищений тиск у верхній половині тіла.

“За допомогою сучасних технологій на основі результатів обстеження була проведена віртуальна реконструкція анатомії аорти та її гілок, що допомогло медикам обрати найбільш сучасну та малотравматичну тактику подальшого лікування! Вроджену ваду судини було ліквідовано за допомогою малоінвазивної ендоваскулярної процедури – встановлення стенту у просвіт судини”, – повідомляють у Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова.

Лікарі зазначають, що зразу після оперативного втручання у дитини нормалізувався артеріальний тиск, а також зникла різниця тиску між верхніми та нижніми кінцівками.

“Сьогодні ж дівчинка почуває себе абсолютно здоровою, а завдяки обраній тактиці може вже зараз проявляти повну фізичну активність”, – повідомляють у медичній установі.

Нагадуємо, у Львові робот Da Vinci провів унікальну операцію.

Також, на консультацію до спеціалістів центру серця і судин за за телефоном:

066 018 09 19
067 118 09 19