“Виховував” гілкою по спині, ногах і животі: на Волині поліція відкрила справу проти відчима

Перевіряючи сім’ю, яка перебувала на обліку у Володимир-Волинському районі, поліцейський громади виявив факт застосування фізичного насильства до дитини.

Джерело: сектор комунікації поліції Волинської області

Під час обстеження території своєї громади поліцейський Андрій Коколюк разом з представникам соцслужб виявив в одному з сіл Володимир-Волинського району 13-річного хлопчика, в якого були сліди від різки по всьому тілу.

Таким чином дитину намагались “виховувати” ввідчим з мамою, бо хлопчик нібито вкрав гроші. Повідомляється, що матір тільки попарила сина кропивою, а відчим наносив удари гілкою з дерева. Хлопчику було нанесено близько 20 ударів.

Поліція за цим фактом зареєструвала відомості в ЄРДР за статтею «умисне легке тілесне ушкодження». За процесуального керівництва прокуратури вітчиму оголошена підозра за ст. 125 Кримінального  кодексу України. Умисне легке тілесне ушкодження карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Остаточну крапку у цій справі має поставити суд.

Читайте також: