В Ужгороді у перші дні прокату електросамокатів вкрали 6 одиниць (відео)

В Україні все більше набирає популярності прокат електросамокатів. Віддтак, нещодавно у місті Ужгород з’явився перший в місті шерінг електросамокатів “Vevi”.

Як повідомляє у своєму Facebook Віталій Глагола, лише за перші дні з вулиць міста поцупили 6 електросамокатів.

“Усі 6 – знайшли через систему GPS. У кожному із них є спеціальний трекер, який передає дані адміністраторам сервісу і правоохоронцям. Одна жіночка поцупила і затягнула додому у Новому районі одразу три. Деякі чоловіки потягнули на Шахту”, – пояснює Віталій.

Чоловік пояснює, що сенсу викрадати самокати немає, оскільки люди попросто його не зможуть увімкнути. Однак, це не зупиняє спроби людей поцупити новомодний гаджет.

Незважаючи на те, що без спеціального програмного забезпечення, яке фактично і може розблокувати самокам, це лише брухт. Люди не полишають можливості заволодіти новітнім самокатом.

Сьогодні, 11 червня зранку трапився черговий випадок спроби вкрасти самокат. Чоловік, який працює охоронцем в одній із установ Ужгорода, викрав  електросамокат і потягнув його аж в Ставне на Великоберезнянщині.

“Уявіть здивування власників, коли вони побачили на мапі, що один «маячок» стрімко рухається в сторону Львівської області. Доманинці-Оноківці-Перечин-Зарічово і т.д. Поліція перехопила самокат аж на станції у Великому Березному. Хлопці оперативно зреагували і за час короткої зупинки «прочесали» усі вагони і знайшли винуватця. Спочатку казав, що купив у жіночки за 500гривень, а потім зізнався, що вкрав біля універмагу «Україна» в Ужгороді і дотягнув до електрички. З ним вже працюють правоохоронці”, – повідомляє Віталій Глагола.