Люди з обмеженими можливостями: як їм живеться в приватному будинку для літніх людей в Києві

Часткова або повна нерухомість – головний страх літніх людей

Часткова або повна нерухомість – головний страх літніх людей. Втрата мобільності вкрай негативно позначається на фізичному і психологічному стані людини, часто – чревата повною втратою інтересу до життя. У такій ситуації кращою допомогою стане турбота і професійний догляд, який можна отримати в приватному будинку для літніх людей в Києві “Ренамед”.

Особливості догляду за інвалідами в приватному будинку для літніх людей

У приватному пансіонаті люди з різним ступенем інвалідності можуть вести повноцінне і насичене життя. Все, чого вони потребують:

  • контроль за станом здоров’я;
  • допомога в побуті та гігієни;
  • допомога при пересуванні;
  • спілкування і цікаве дозвілля.

Надається їм в повній мірі. Постояльцям забезпечена цілодобова сестринська допомога, з ними працюють лікарі та фахівці з лікувальної фізкультури. Пацієнти з інвалідністю регулярно відвідують відновлювальні заняття і підтримуючі процедури. Стан їх здоров’я і прийом ліків контролюють кваліфіковані медсестри.

Загальні приміщення і кімнати проживання в будинку для літніх людей “Ренамед” обладнані під потреби мешканців з інвалідністю: є пандуси, медичні ліжка, поручні і спеціалізовані санвузли. На прогулянку доглядальниці вивозять пацієнтів на сучасних візках.

Особлива увага приділяється харчуванню. Раціон для маломобільних постояльців розробляє лікар-дієтолог.

Дозвілля постояльців з інвалідністю в приватному будинку для літніх людей

Спілкування з друзями, різноманітне і цікаве проведення часу – запорука стабільного душевного стану людей з інвалідністю.

Фахівці будинку престарілих в Києві це знають, тому організували цікавие і різноманітне дозвілля для мешканців:

  1. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі
  2. Спільний перегляд телепередач в кімнаті відпочинку
  3. Приїзд аніматорів
  4. Настільні ігри та заохочення хобі постояльців – вишивки, спів, читання, малювання, в’язання і т.д.

Пацієнти оточені кваліфікованим і турботливим персоналом, багато часу проводять в компанії однолітків. Їм надається психологічна допомога, а доброзичливі і терплячі доглядальниці делікатно проводять всі необхідні процедури.

У приватному будинку для літніх людей “Ренамед” в Києві люди з обмеженими можливостями почуваються повноцінними членами суспільства. В оточенні друзів, під наглядом уважного персоналу їхнє життя знову стає насиченим. Наповнюється цікавими справами і яскравими фарбами.

Телефон пансіонату: 0 800 404 840

Сайт приватного будинку престарілих Ренамед: https://rena-med.com/uk/dom-prestarelyh-kiev/