Блогерка з Рівного перетворила безхатченка у фотомодель (фото)

Instagram-блогерка з Рівного вирішила допомогти безхатченку, та хоч якось спробувати змінити його життя, щоб він почав заробляти гроші для себе.

Олександра Ковальчук змінила зовнішнів вигляд Максима, одягнула його та змінила зачіску.

“Це Максим і він людина з великої літери! В мене навіть язик не повертається сказати інше! Я хотіла показати йому кардинально-інший день, щоб він почав заробляти для СЕБЕ, не для когось! Подивіться на цей впевнений погляд після перевтілення, він мусить змінити своє життя і я щиро в це вірю!”, – зазначає Олександра.

Також, Олександра пише, що зовнішні зміни – це найменше, що вона може зробити для Максима. Та обіцяє допомогти чоловіку у відновленні документів.

“Більше б мені грошей, я б і не таке могла зробити! Ну що, дівчата звернули б увагу тепер на такого хлопчину?”, – резюмує дівчина.

До того ж, Олександра Ковальчук у сторіз повідомила, що Максимом вже зацікавились відомі бренди. Тож, ймовірно зовсім скоро його можна буде впізнати як обличчя однієї з рекламних кампаній. Проте, на запитання підписників, хто зацікавився Максимом?, блогерка відповідає дипломатично:

“Поки ні. Цікавилось дуже багато із інших міст. Одне діло написати мені, а друге приїхати і зробити. Я казала, що треба кувати залізо, поки гаряче… подивимось”, – Відповіла Олександра.

А дехто навіть почав родичатись Максиму.