Українець на заправці в Польщі знайшов гаманець з готівкою: тепер може сісти в тюрму на 5 років

Прикра подія трапилася на автозаправній станції в Корицині. Іноземець, який їхав з Фінляндії до Польщі на цій АЗС загубив свій гаманець з великою сумою коштовностей і готівки.

Про це повідомляє портал Inpoland, передає “Це моя Україна“.

Іноземцем, який загубив гаманець виявився громадянином Індії. Всередині гаманця була готівка, цінні монети та біжутерія. Після того , як він виявив, що у нього пропав гаманець, іноземець звернувся до поліцейських, які патрулювали рух і повідомив про свою згубу. Громадянин Індії зазначив, що кілька годин назад зупинявся на автозаправній станції.

Коли через кілька сотень кілометрів, він зрозумів, що забув свої коштовності, то негайно повернувся назад. Однак гаманця він знайти вже не міг. За словами іноземця загальна вартість втрачених речей з гаманця становила більше 80 тисяч злотих.

Виявилося, що гаманець знайшов українець, який приїхав на автозаправку. 31-річний громадянин України не розгубився і заховав гаманець до кишені. Проте згодом, вже через дві години місцеві поліцейські затримали нечесного українського водія. Тепер за привласнення чужого майна йому загрожує до 5 років ув’язнення.

Раніше ми писали: Українцям, які повернулися з-за кордону більше не потрібно здавати тест на COVID-19, – рішення Кабміну.