Підтримував Україну у важкі часи: за кордоном помер священник з Тернопільщини

У Канаді, 23 червня помер настоятель Катедри св. Марії в Оттаві, отець Ігор Охримчук. Причиною смерті священнослужителя являється раптовий інфаркт.

Про це повідомляє представник української діаспори в Канаді, волонтер Taras Maluzynsky.

“Із глибоким смутком наша Українська Православна Церква в Канаді ділиться дуже сумною вісткою, що наш дорогий о. Ігор Охримчук (настоятель Катедри св. Марії в Оттаві) несподівано упокоївся 23 червня від раптового інфаркту. Отець Ігор став прикладом відданого служіння Господу та всім людям у громаді. Він неустанно підтримував Україну в важкі часи, і ми його щирість, духовність і турботу пам’ятатимемо. Отець Ігор був справжнім духовним і громадським лідером в українській діаспорі”, – повідомив пан Тарас.

Довідково, отець Ігор народився в 1970 році в селі Ланівці, Волинської області. Після закінчення середньої школи поступив до політехнічного інституту у Тернополі та в 1988 році був призваний до служби в армії.

Після завершення військової служби, в грудні 1990 року, Отець Ігор іммігрував до Канади, де розпочав вивчення богослов’я на факультеті теології у Вінніпезі, коледжі Св. Андрія, Університету Манітоби. Після закінчення університету в 1998 році, він отримує ступінь бакалавра з богослов’я. Одночасно з богослов’ям, о. Ігор взяв курс в галузі управління, економіки та інформатики в Університеті Манітоби.

В 1996 році Отець Ігор був висвячений у сан диякона, а через 3 роки, 10 жовтня 1999 року – у сан священика. Між 1999 і 2002 роками о. Ігор отримував різноманітні пастирські завдання від Української Православної Церкви Святого Миколая в Portage La Prairie (Манітоба) та від Української Православної Церкви Святого Духа в Brandon (Манітоба).

Починаючи з травня 2002 року, перебуваючи Священиком Українського Православного Собору Успіння Пресвятої Богородиці у Оттаві