Скадовськ 2021: кінь перефарбований в зебру, та крокодил з перемотаною скотчем пащею

У Скадовську Херсонської області, підприємливі жителі перефарбували коня в зебру і змушували катати відпочивальників на пляжі в спеку.

У Скадовську Херсонської області власники коня перефарбували тварина в зебру і вивели на пляж в спеку. У Мережі люди обурені таким способом заробітку. Про це повідомили в одному з місцевих Telegram-каналів.
На опублікованих фото видно, що на коні катають дітей на березі моря. Тварина настільки реалістично розмалювали, що люди не засумнівалися в тому, це не справжня зебра.

У коментарях користувачі пишуть, що господарі коня знущаються над твариною: “Нехай на своїх горбах катають людей“, “Десь в паралельному всесвіті батьки маленьких дітей катають на собі зебр“, “Це кошмар … як і мавпочки і поні“.

Читайте також, на Закарпатті гігантська змія заповзла на подвір’я.

Однак, і це ще не все. Пляжні фотографи в Скадовську перевершили самі себе: один притягнув до моря метрового крокодила з заклеєною скотчем пащею. І якщо одні відпочиваючі охоче платили за знімок в такій компанії, то інші знімали самих горе-бізнесменів з їх чотириногими супутниками. І викладали відео в соціальні мережі, додаючи гнівні коментарі: це ж знущання над братами нашими меншими.

Матеріали, що з’явилися в Інтернеті, стали приводом для внесення інформації в журнал єдиного обліку і її перевірки. За фактами жорстокого поводження з тваринами Скадовським райвідділом Національної поліції розпочато кримінальне провадження, – говорить начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини Тетяна Скуба.  Зараз встановлюються особи пляжних фотографів, і законність придбання ними тварин, умови їх утримання.