Неочікуваний рейд на будову у центрі Праги: 15-ох заробітчан депортували та заборонили в’їзд на 3 роки

Чеська поліція у справах іноземців продовжує проводити неочікувані рейди без попередження на будівельні площадки у Празі. Так, у середу в межах рейду під назвою “ŠTĚPÁN” вони прийшли з перевіркою на будмайданчик на площі Senovážné náměstí в центрі Праги. Вони шукали нелегальних робітників і знайшли. 

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на чеських правоохоронців.

Із сотні перевірених іноземців аж 42 були громадянами  країн, які не входять у ЄС, найбільше серед них було громадян України.

З них 18 осіб отримали штрафи за недотримання деяких вимог закону про перебування іноземців в країні, а 15 інших заробітчан були затримані і надалі депортовані з Чехії за те, що працювали на будівництві нелегально – без дозволу на працевлаштування. Частиною вердикту також стала заборона на в’їзд до Чехії і країни Євросоюзу на строк до трьох років.

Як ми писали раніше, місяць тому поліцейські вже приходили на це будівництво. Тоді частина працівників розбіглася, побачивши людей у формі. Правоохоронці перевірили тисячу чоловік і виявили 36 нелегалів.

Відео з місця подій:

Редація “Це моя Україна” забороняє копіювати та відтворювати у будь-якому виді цю статтю наступним сайтам: news.zt.ua, zaxid.news, ukr-live.com, ua-in.info, prykarpattya.com.