На конкурс «Міс Україна» не можуть знайти учасниць: шукають дівчат без тату і наколотих губ

Організатори конкурсу «Міс Україна 2021» поскаржилися, що не можуть знайти гідних учасниць. За новими правилами, які посилили американські партнери, це можуть бути тільки дівчата з натуральною зовнішністю і незаплямованою репутацією.

Як повідомляє ТСН, до участі в конкурсі допускають незаміжніх дівчат від 17 до 26 років зростом від 168 см. При цьому у красунь не повинно бути нарощеного волосся, збільшених губ, імплантів і татуювань.

Дівчата повинні до того ж бути ерудованими і вміти підтримати світську бесіду. Крім того, заборонено допуск до конкурсу дівчат-ескортниць.

За словами директора конкурсу Вероніки Шіпцової, це може дискредитувати конкурс і навіть вдарити по репутації всієї країни.

Для виключення таких учасниць, з дівчатами проводять ретельні бесіди, задають навідні питання і моніторять їх сторінки в соціальних мережах.

Директор конкурсу відзначає, що участь в конкурсі – це серйозна праця. Конкурсанток чекає часте відвідування культурних заходів, благодійності і спортивного табору, в якому буде йти підготовка до церемонії.

на фото відбір на “Міс Україна”

Шіпцова також попереджає потенційних учасниць, що не слід надсилати на кастинг фотографії після обробки в фотошопі. Всіх дівчат чекає відбір в офлайні, і всі фальсифікації із зовнішністю все одно буде видно і вони будуть виявлені.

Раніше ми писали: гравець збірної України з футболу Олександр Зінченко профінансував приїзд до Львова відомого хірурга з Німеччини.

admin

Читайте попереднє

Навіть діти стояли на колінах: на Львівщині в останню дорогу проводжали військового (фото)

Читайте далі

“Пішла в ліс і не повернулася”: у Києві знайшли мертвою 18-річну дівчину (ФОТО)