“600 балів на двох”: брат з сестрою з Волині набрали на ЗНО максимальну кількість балів

Двійнята з Луцька Олена та Андрій Костюки отримали 600 балів з ЗНО на двох. Молоді ерудити випускники Волинського наукового ліцею-інтернату.

Сестра Оленка склала зовнішнє незалежне оцінювання з біології та математики, набравши максимально, по 200 балів. Зовсіт трохи дівчині не вистачило щоб набрати максимум з української мови та літератури і англійської мови – результати 197 з обох дисциплін.

Дівчина розповіла, що з математикою вона завжди товаришувала, англійську вивчала давно. Проте, протягом останього року упор зробила на вивчення та вдосконалення знань з української мови та літератури.

Андрій Костюк склав ЗНО з географії на 200 балів. Зазначається, що готувався до складання ЗНО хлопець самостійно. Також, фактично максимальні бали молодик отримав з математики -198, та англійської мови – 197.

Двійнята хочуть залишитися в Україні. “Хочемо розвивати цю державу. Змінювати свідомість людей та показувати своїм прикладом, що в Україні можна розвиватися і потрібно разом добувати нашу державу”, — каже Андрій Костюк.

Нагадуємо, минулоріч дівчина з села на Франківщині набрала 200 балів на ЗНО.

Читайте також, Кожного дня вставала в 6 ранку: дівчина з села на Франківщині набрала 200 балів на ЗНО.