У Польщі чоловік розстріляв сім’ю, троє людей загинуло: ексклюзивні подробиці

Жахливі події відбулись у ніч на п’ятницю в місті Боровце, що за кілька кілометрів на схід від Ченстохови.  Після опівночі поліція отримала повідомлення про домашню сварку – після їх прибуття було виявлено тіла трьох вбитих людей.

Слідчі підтверджують, що жертвами є сім’я: 44-річна пара та 17-річний син. На момент скоєння злочину в будинку був ще один член сім’ї – 13-річний молодший син, який втік, бо вчасно знайшов місце для схованки. Потім він втік з дому і повідомив сусідів про трагедію.

Після вбивства злочинець покинув будинок. Ним виявився 52-річний Яцек Яворек. Поліція опублікувала його фотографії.

uid cdc53a041419fa7b719a31a0f5cdc25e1625988081266 width 907 play 0 pos 0 gs 0 height 515 poszukiwany jacek jaworek moze byc uzbrojony i niebezpieczny fot policja
на фото Яцек Яворек

Урядовий центр безпеки надіслав текстові повідомлення жителям трьох воєводств: Сілезського, Лодзького та Свентокшиського з інформацією про розшукуваного, підозрюваного у вбивстві.

“Всім особам, які знають місцеперебування розшукуваного чоловіка, хто може допомогти у встановленні його місцезнаходження або хто може мати інформацію, що має відношення до розслідування, потрібно терміново зв’язатись із штабом муніципальної поліції в Ченстохові за номером телефону 47 858 12 55 або екстрений номер 112 “- телефонують слідчі.

Він убив свого брата, невістку та племінника? Хто такий Яцек Яворек?

Висновки показують, що 52-річний Яцек Яворек є жителем Ченстохови. Нещодавно він жив під одним дахом зі своєю вбитою родиною. У всякому разі, він був з ними пов’язаний.

“Чоловік є братом однієї з жертв: 44-річного чоловіка,” – повідомив прокурор TVP Info Томаш Озімек, речник окружної прокуратури в Ченстохові.

Як він додав, під час огляду тіл прокурор виявив численні вогнепальні сліди на тілах жертв, які є причиною смерті. Деталі мають з’ясувати за допомогою розтину, який вже було призначено прокуратурою.

З суботи в рейді з пошуку злочинця беруть участь два вертольоти, безпілотники та розшукувальні бригади із собаками. Це ще не все – їх підтримують тепловізійні камери та поліцейські пішохідні патрулі, які вийшли на територію біля Ченстохови.

Поліція зазначає, що злочинець може бути озброєний і просить дотримуватися правил безпеки.

Раніше ми писали: Їхали на ягоду: родина з Закарпаття, яка потрапила у ДТП в Польщі потребує допомоги – соцмережі.