На Львівщині чоловік врятував трьох людей, які ледь не потонули

Вчора, 14 липня стриянин Андрій Данелейко врятував двох жінок та дитину, які ледь не потонули купаючись у річці Стрий. Оскільки відпочивальники були не місцеві, тому і броду ріки добре не знали, однак поруч відпочивав рятівник Андрій.

«Цей чудовий чоловік навіть не хотів себе афішувати, не знаю, хто він такий, але для мене особисто він герой», – повідомила авторка допису у Facebook.

Очевидці події говорять, що якби на рішучість і мужність Андрія, дана ситуація могла закінчитись трагічно.

“Я приїхав покупатись, вже зібрався їхати додому, але тут, як то кажуть, щось пішло не так. Ті, хто на березі відпочивав, побачили, що у річці хтось тоне, почали кричитати. Часу на роздуми не було”, – розповів виданню LMN Андрій Данелейко.

У соціальних мережах люди дякують чоловіку за мужній вчинок. Так, перший вчитель рятівника написав, що добре знайомий з батьками Андрія, та подякував за виховання.

“Пишаюся Андрієм! У свій час був його першим вчителем. В жодному випадку не приписую собі його слави, але приємно читати такі слова про свого учня. Добре знаю батьків і щиро дякую їм за правильне виховання сина. В черговий раз наголошую, що в нас прекрасна молодь. Треба лише їм не заважати і створити трішки більше можливостей для розвитку”, – написав у Facebook Сергій Запісов.

Місцеві підприємці  також вирішили подякувати чоловіку за благородний вчинок, та подарувати цінний подарунок.