У Чехії в лісі знайшли дуже велику суму грошей: поліція розшукує власника

Поліція Ліберецького краю Чехії вже два тижні безрезультатно розшукує власника великої суми готівки, які очевидець виявив на лісовій стежці, коли вигулював собаку. Це сталося 5 липня на околиці міста Цвіка (Cvikov).

Добропорядний 55-річний місцевий житель відніс знахідку до поліцейської дільниці. Правоохоронці спеціально не називають точну суму, спосіб упаковки купюр і інші деталі, щоб було простіше ідентифікувати справжнього власника грошей.

«Ми не можемо навіть натякнути на цифру, але скажу, що це більше, ніж ви можете припустити. Такі суми зазвичай при собі не носять», – заявила журналістам представник поліції Івана Балакова, додавши, що це найбільша грошова знахідка в історії краю.

Вона додала, що оскільки за два тижні власник не з’явився, правоохоронці вирішили звернутися до нього через ЗМІ. Власника просять зателефонувати за номером 974 472 600 або 158. Якщо за грошима ніхто не прийде до 25 липня, їх передадуть в бюро знахідок при мерії Цвікова. В цьому випадку потрібно буде дзвонити вже за номером 487 829 011.

Раніше ми писали: У Польщі двоє молодих українців обдурили банкомат (ФОТО).