Беруші для сну: які найкращі?

Здоровий сон запорука гарного настрою та повноти сил зранку. Тому хочеться, щоб під час сну нас нічого не турбувало і не відволікало. Людство звичайно ж придумало як захистити Ваш сон і винайшло беруші, про які ми розкажемо нижче.

Складно переоцінити важливість хорошого сну для здоров’я організму. Проте, в сучасному світі величезна кількість людей відчувають різні проблеми зі сном. Втома, знижена концентрація, поганий настрій і дратівливість – напевно такі наслідки нестачі сну відомі всім. Однак систематичні проблеми зі сном (або його відсутністю) загрожують появі куди більш серйозних проблем зі здоров’ям та психікою, підвищують ризик розвитку ожиріння і діабету. Тому, якщо  хочете зберегти або повернути здоровий сон, прокидатися вранці, відчуваючи себе повністю виспаним, по-справжньому відпочилим і зарядженим енергією на цілий день – вибирайте тільки найкращі беруші для сну, які дійсно ефективні.

Які ж беруші вибрати?

На заваді здоровому сну може стати хропіння партнера, галасливі сусіди, гул транспорту за вікном і безліч інших чинників. Таким чином, кожен може опинитися в ситуації, коли хороший нічний сон виявляється недоступним. Це може ненайкращим чином позначитися на повсякденному житті – викликати проблеми зі здоров’ям і серйозну втому з ризиком розвитку депресії.

Загалом беруші бувають універсальні та індивідуальні. Універсальні беруші для сну – це дешевший варіант, але відповідно менш ефективний від індивідуальних.

Універсальні беруші

Як ми вже зазначали вони простіші, і дешевші. Але все ж можна знайти якісні, які вам підійдуть. Так, на сайті компанії “Слухові апарати” ви знайдете універсальні беруші з  спеціальними акустичними фільтрами, які зменшують неприємний і шкідливий шум, який перешкоджає хорошому нічному сну. Звуки хропіння і різний шум блокуються, що дозволяє більшості людей легко заснути і міцно спати всю ніч. Сучасні фільтри позбавляють почуття ізоляції від зовнішнього світу.

Деякі беруші обладнані м’якими і гнучкими акустичними фільтрами, завдяки чому з ними комфортно спати навіть повернувши голову набік. Це гарантує вам ще більший комфорт під час сну.

на фото беруші універсальні

Індивідуальні беруші

Індивідуальні беруші для сну – коштують дорожче, доведеться почекати на замовлення пару тижнів, але зате в результаті ви отримаєте персональні беруші, які повністю підходять саме вам. А з огляду на довгий термін їх подальшої служби, виходить не дорожче, а дешевше, ніж постійно купувати нові одноразові беруші. Цей варіант ідеально підходять для жителів нових ЖК, офісних співробітників, для людей з проблемами сну, школярів і маленьких дітей. Індивідуальні силіконові беруші – це найкращий захист від шуму, який поверне вам міцний і здоровий сон в будь-якій обстановці. Транспорт, ремонт, жваве оточення або проблеми хропіння близьких людей більше не стануть на заваді Вашим солодким снам.

на фото беруші індивідуальні

Серед інших переваг індивідуальних беруш варто виділити:

  • Довгий термін служби: від 3 до 5 років. Беруші не змінюють свою форму протягом усього терміну служби;
  • Високий комфорт і надійна фіксація – не заважають спати на боці;
  • Захист від побутового шуму;
  • Виготовляються за зліпком вашого вуха;
  • Легко вставляти та виймати з допомогою спеціальної ручки;
  • Зручні в експлуатації, можна мити з милом;
  • Виготовлено з екологічно чистого гіпоалергенного силікону.