Вибір найкращого крему: правила вибору

Проблеми зі шкірою, зморшки, клімакс і безліч інших проблем – вже давно стали супутниками старіння організму людини. Особливо виражені ознаки проявляються з настанням клімаксу. Відбувається це через те, що статеві гормони у чоловіків і естрогени у жінок з віком виробляються все в менших кількостях. Гормональний спад стати причиною зменшення гіалуронової кислоти, колагену, а також еластину в дермі, що не проходить без слідів. З їх недоліком змінюється відтінок шкіри, страждає пружність і еластичність шкіри. Освіта зморшок прискорюється в рази, якщо ви недосипаєте, палите або відчуваєте регулярний стрес. Вплинути можуть і неочевидні дії на кшталт занадто сильного захоплення засмагою або занадто швидке скидання ваги. Нехай і не повністю, але в якійсь мірі причини виникнення зморшок можуть бути усунені. Для цього варто зайнятися своїм харчуванням і придбати зволожуючий крем для обличчя.

6oT2t2Oj6WfKzmXDOhZP4P1nHUXbvqBO7Kl8YxQilmqtqeuaeMBJt8bG3FMqVGX3QM l

За принципом роботи, практично всі крему потрапляють під один з декількох видів: захисні, лікувальні, що приховують (або ж маскують), проактивні, а також з ефектом терапії заміщення.

Як працює зволожуючий крем для обличчя?

Денний крем для зволоження особи зазвичай є захисним. В першу чергу через утворення так званої захисної плівки на поверхні шкіри. Вона дуже тонка, тому шкіра може спокійно дихати, але при цьому він не дозволяє волозі в організмі випаровуватися. Часто в складі містить і сонцезахисні елементи, що перешкоджають фотостаріння, а також стають незамінними помічниками після пілінгу, в такі моменти шкіра дуже нестійка до впливів ультрафіолетового випромінювання.

Поживний крем: чи потрібен взагалі?

Живильні креми часто володіють не тільки зволожуючим ефектом, але і насичують шкіру різними вітамінами, мікроелементами. Якісний крем володіє великою кількістю низькомолекулярного вітаміну С, гіалуронової кислоти, колагену, а також еластину. Що дозволяє поповнити запаси дерми речовинами, що з віком в організмі стають дефіцитними.

Лікувальна косметика дозволяє усунути безліч проблем пов’язаних зі шкірою. Маскуюча ж дозволить в найкоротші терміни приховати проблемні місця, на зразок кіл під очима і тд. Кращим зволожуючим кремом можна вважати той крем, що буде відповідати всім потребам вашої шкіри (віком, типом, проблемам і іншим). У літні спекотні дні застосування легкого крему для обличчя дозволить дихати шкірі і відчувати себе комфортніше під променями сонця. До осінніх і зимових холодів, не зайве буде перейти на крем щільніше. Що дозволить захистити шкіру від морозів, пересихання і інших неприємних моментів.

The Body Shop купити онлайн або сходити в спеціалізовані магазини – вибір залишається за вами. Однак перший варіант відкриє більше можливостей, за рахунок ширшого асортименту продукції.