Чому саме зараз варто йти в IT?

Програмування вже давно стало пріорітетом у розвитку багатьох компаній. Відповідно компанії потребують IT-спеціалістів, які зможуть забезпечувати їм бажаний ріст компанії. Як не дивно, IT-ринок дуже активно розвивається і в Україні, а зарплати працівників таких компаній з кожним роком ростуть. Багато хто скаже, що IT це не його, навіть не знаючи що являє собою ця сфера. А насправді вартувало би спробувати себе в цій сфері! Адже це може змінити ваше життя.

Майбутні IT-спеціалісти часто не можуть вибрати яку мову програмування вони хочуть вивчати. Ми ж радимо Вам записатися на курсы Python, адже ця мова надзвичайно функціональна, а на спеціалістів, які володіють цією мовою є завжди попит.

Python – одна з найпростіших в освоєнні мов. Крім того, вона універсальна: з її допомогою можна вирішувати безліч завдань і працювати з нейромережами. Пройти курс Python – правильне рішення, яке відкриє нові дороги для вас на професійному шляху.

d034f7857ec7321d09a33447ad03842f
зразок програми на Python

Де навчитися мови програмування?

Звичайно можна вибрати тисячі різних курсів, які обіцяють Вам швидке навчання за невеликі гроші. Але ж Ви знаєте безплатний сир тільки у мишоловці. Тому радимо Вам зосередити свою увагу на перевірених навчальних курсах з програмування. До прикладу, хороші і якісні курси з програмування пропунує академія “Main Academy”. Більшість випускників легко знаходять себе в IT і отримують хороші зарплати.

Варто зазначити, що зараз найкращий час щоб розпочати кар’єру в IT, адже знання можна здобути набагато легше ніж раніше, а зарплати IT-спеціалістів ростуть з кожним роком.

Перш ніж зробити вибір на користь тих чи інших IT-курсів, спочатку вивчіть їх сайт. В епоху інформаційних технологій саме веб-сайт є обличчям компанії. Він повинен бути зроблений якісно – адже як може установа давати гарну IT-освіту, якщо вона не здатна знайти кваліфікованих фахівців для розробки і оформлення свого сайту. Також там повинна бути детальна інформація про кожну з дисциплін і про викладачів. Крім цього, на сторінці повинні бути відображені умови навчання та контактні дані, які підтверджують, що компанія реально існує. Вміст сайту має дати вам максимально достовірну інформацію про курсах IT.

Не зайвим буде також вивчити відгуки про курси IT. Знайти їх можна як на сайті навчального закладу, так і на тематичних форумах. Увагу слід звернути на відгуки за останні кілька місяців. Але пам’ятайте: часто більше половини відгуків в інтернеті можуть бути фейковий або проплаченими. Тому також можна запитати, куди піти вчитися, друзів або знайомих, які вже закінчили подібні курси або давно працюють в сфері IT.