“Мій брат завтра їде на кладовище”: помер молодий закарпатець, якого побили через зауваження

У місті Мукачеві двоє молодиків жорстоко побили молодого хлопця. Чоловік більше двох місяців боровся за життя, але напередодні помер.

Про це повідомляє сестра загиблого Magdalena Dolynka на своїй сторінці у фейсбуці:

“Завдяки цим двум убл#дкам мій брат завтра їде на кладовище. 2 місяці назад ці два нелюда його побили ні за що. Ще й пригрозили, що він пошкодує, якшо звернеться в поліцію. Били виключно по голові. Після цього у нього почались адські головні болі і почав дуже підвищуватись тиск. А тиждень назад він упав і від того моменту більше не прийшов до свідомості.
Тиждень ми боролися за його життя, апарат ШВЛ, підтримка серця, але все марно(( Іван Головачко і Смачні Обіди по вул. Беляєва- бажаю тобі і твоєму пасинку “здоров’я”.” – зазначає Магдалена у своєму дописі.

“Цей (один з нападників – ред.) чоловік постійно гасав на території автомийки, де працював мій брат. Він його зупинив і зробив зауваження, щоб більше тут не їздив, після чого той поїхав. Однак через годину повернувся не сам. Обоє зайшли в кабінет до брата і побили його завдаючи удари по голові”, – розповідає жінка.

Після цього потерпілий повідомив поліцію про побиття. Слідчі за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу України. Заявнику надала направлення для проходження судово-медичної експертизи, за висновками якої експерт підтвердив, що потерпілий отримав саме легкі тілесні ушкодження, – інформують у поліції.

Сестра загиблого розповідає, що після побиття брат лежав у лікарні. Страждав від сильного головного болю. Тиждень тому він втратив свідомість. За його життя боролися лікарі. Чоловіка під’єднали до апарату ШВЛ, але врятувати не вдалося. Сьогодні чоловік помер.

За словами Ганни Дан, наразі відкрите кримінальне провадження за ст. 115 КК України, в ході слідства буде призначена додаткова експертиза для встановлення причинно-наслідківого зв’язку між побиттям потерпілого та його смертю.