Трагедія в Польщі: двох неповнолітніх дівчат зайшли мертвими у лісі

Двоє 13-річних подружок зникли у понеділок. Вони не прийшли додому ночувати. Сьогодні їх тіла знайшли в лісі поблизу міста Воломін.

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на польські ЗМІ.

У понеділок ввечері дівчата не прийшли додому, зв’язатися з ними по телефону було неможливо, тому стурбовані родичі підняли тривогу. Пізно ввечері вони вирішили повідомити про це поліцію та попросити допомоги у пошуках зниклих дітей.

Пошукові заходи охоплювали територію Добчин у Воломінському районі, місце проживання однієї з дівчат, які тривалий час були друзями. Другий дівчинка була з Варшави. Пошуки тривали всю ніч.

Шокуюча новина дійшла до сімей у вівторок

Вранці ми отримали інформацію, що двоє 13-річних дівчаток мертві. Вони були знайдені в лісі в Добчині. Тривають заходи, які здійснюють поліцейські з Воломіна – повідомила Wirtualna Polska речник штабу поліції Варшави Сильвестр Марчак

Тіла знайшли в лісі

Випадкова особа натрапила на тіла зниклих тринадцятирічних підлітків у лісі. За неофіційною інформацією, ймовірно, дівчата покінчили життя самогубством. Поліція поки не надала більше інформації, використовуючи інтереси слідства.