Ігор Кондратюк назвав Ані Лорак дівчиною-артисткою в якої мало мізків

Відомий продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк емоційно відреагував на нещодавнє інтерв’ю співачки Ані Лорак програмі “ЖВЛ”.

У цьому інтерв’ю Ані Лорак заявила, що почувається “пташкою”, якій стало мало місця в Україні, що вона “дерево миру” і співає там, де її хочуть почути. Окрім того Лорак сказала, що не розуміє, чому її у складний період не підтримали українські політики, які активно раніше відвідували її концерти.

На все це продюсер Ігор Кондратюк відреагував на сторінці у Facebook:

“Кароліна – яскрава ілюстрація талановитої, яскравої, магнетичної навіть дівчини-артистки, у якої, вибачте, мало мізків. Це інакше не називається. Вона навіть не зрозуміла – чому “її не підтримали українські політики”… Скільки їх, байдужих до війни і вбивств громадян з українськими паспортами, таких, кому #какяразніца, #музикавнєпалітікі #атстаньтєатартістав #нємєшайтємнєслушатькавохачу. Печалька… А ще тому “печалька”, що воююча з агресором держава Україна мала би назвати колабораціоністів з РФ колабораціоністами, і урізати їхні громадянські права”, – йдеться в дописі.

Раніше ми писали: “Він (воно?) пишається, що його країна воює з Україною, і окупувала Крим”: Кондратюк розповів ким насправді є Кіркоров.