Генічеськ – оптимальний курорт для сімейного відпочинку

Азовське море давно стало улюбленим місцем для сімейного відпочинку. Багато років сюди прямують мільйони туристів з усіх куточків України. Ми пропонуємо вам дізнатись більше про самий оптимальний курорт Генічеської громади, найзатишніше місто Азовського узбережжя – Генічеськ. Не дивлячись чорний піар, та фейки, які розповсюджують деякі “ЗМІ” медузи і комарі вас не з’їдять. Ці, цілком природні явища, присутні, але не в такій кількості і не так, як це намагаються показати.

Загальна інформація

Невелике, приморське місто в Херсонській області ще відоме туристам ще з середини минулого століття. Незважаючи на доволі скромні розміри й невелику кількість населення Генічеськ досить популярний у туристичних колах, як відмінний варіант для недорогого сімейного відпочинку. Тут немає фешенебельних п’ятизіркових готелів. Основний сегмент ринку житла для туристів становить приватний сектор. Невеликі і затишні домоволодіння переважно розташовані на невеликій відстані від моря. Розміри міста дають свої переваги – де б ви не зупинилися, до всіх важливих об’єктів йти не довше 10 хвилин. Тут усе знаходиться поруч, пляж, ринок, магазини й супермаркет. Інфраструктура досить розвинена, особливо сфера обслуговування туристів у сезонний період. Багато торговельних об’єктів різних напрямків, як магазинів, так і місць де можна повноцінно харчуватися три рази в день. Якщо ж ви маєте бажання готувати самостійно, то всі домоволодіння мають на своїй території обладнанні всім необхідним кухні. Основним приваблюючим фактором для відпочиваючих є розумна вартість відпочинку в цілому, враховуючи витрати на проживання й харчування.

Інфраструктура

У місті функціонує один пляж з усіма необхідними елементами інфраструктури. Він же є основним місцем для дозвілля і розваг, як у денний, так і у вечірній час. Крім міського пляжу на території міста є кілька «диких» пляжів. Самим великим і протяжним є «обрив» або «кам’яний пляж». Є ще кілька локацій для купання, які розташовані в районі проток Тонка і Промоїна. Для урізноманітнення відпочинку можна відвідати «Алею Казок», або поїхати на Арабатську Стрілку, де розташовані аквапарк і дельфінарій. Генічеськ заслужено вважається найкращим місцем для сімейного відпочинку в тому числі і з маленькими дітьми. Азовське море, за рахунок невеликої глибини, дуже швидко нагрівається вже в червні. Пологий вхід у море, без різких перепадів глибини дозволяє купатися, навіть якщо ви не досить добре вмієте плавати.

Що цікавого?

У міста досить багате історичне минуле, докладніше про яке можна дізнатись, відвідавши місцевий краєзнавчий музей. Прихильники активного відпочинку можуть скористатися морськими атракціонами або влаштувати собі екскурсію на каяках. Так само для відвідування обов’язково рекомендуємо Генічеський маяк, цій споруді більше 140 років, а також старий залізничний міст через протоку Тонка.