“Отримав грамоту від ДНР та вивіз дорогі ікони з України”: екс-дружина Тимощука розповіла деталі про життя футболіста

Колишній гравець національної збірної України та фубольного клубу Шахтар, а нині асистент головного тренера російського “Зеніту” Анатолій Тимощук отримав грамоту від керівників так званої ДНР на початку війни на Донбасі.

Про це під час інтерв’ю розповіла його колишня дружина – Надія Навроцька.

Колишня дружина Тимощука звинуватила його у контрабанді. За її словами, Тимощук перевіз з України до Росії велику сімейну колекцію ікон, орієнтовною вартістю близько €10 млн.

Також за допомогою зв’язків він начебто вивіз до РФ все сімейне майно з Донецька, де раніше проживало подружжя. Навроцька переконана, що Тимощук не збирається повертатися до України.

Тимощук завіз це, начебто, українське надбання до Росії. Це були наші ікони, але по суті не можна вивозити такі цінності з України…

У перші роки війни Тимощук одержав навіть якусь грамоту від керівництва ДНР. Тож із Донецька теж може вивозити, що хоче. Тому я переконана, що з Росії Тимощук не збирається взагалі ніколи повертатися до України.” – зазначає жінка.

Надія Навроцька та Анатолій Тимощук одружилися у 2009 році. У пари народилося двоє дітей, але у 2016 році вони розлучилися.

З 1998 до 2007 року Тимощук грав за донецький Шахтар. Потім перейшов у російський Зеніт, за який виступав у період 2007-2009 років, а потім протягом 2013-2015 років.

Кар’єру футболіста він завершив у казахському ФК Кайрат.

У 2017 році Анатолій Тимощук став асистентом головного тренера ФК Зеніт. У Санкт-Петербурзі українець вдруге одружився з Анастасією Климовою, у шлюбі у них народилося двоє дітей.