Концерт Шуфутинського в Києві: у Прикордонній службі України відреагували на приїзд росіянина

Зовсім не давно стало відомо, що у Києві свій концерт планує провести зірка російського шансону Михайло Шуфутинський. 

Так, у Державній прикордонній службі України повідомили, що їм відомо про незаконне відвідування окупованого Криму російським виконавцем шансону Михайлом Шуфутинським. Якщо артист приїде до країни на виступ, то його готові відповідним чином “зустріти” на кордоні й заборонити в’їзд.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в коментарі “Українській правді”.

Варто зазначити, що концерт росіянина в Києві заплановано на 8 березня 2022 року. Квитки вже продаються, а їхня вартість від 590 до 6000 гривень.

Реалізацією квитків на цей концерт займається сайт Concert.ua:256331092 425553722409493 1845180932883854313 n

Речник ДПСУ Андрій Демченко сказав, що Державна прикордонна служба щодня “продовжує роботу щодо осіб, які незаконно відвідували тимчасово окуповані території”.

Як пояснив речник відомства, інформацію про факти поїздок до Криму через російський кордон збирають у тому числі з відкритих джерел. Якщо такий факт буде встановлено, порушникам загрожує відповідальність.

“Якщо говорити про українців, то це адміністративна відповідальність, а щодо іноземців – це ще й заборона на в’їзд в Україну”, – зазначив представник ДПСУ.

Що стосується Шуфутинського, “у відкритих джерелах достатньо інформації про його незаконне відвідування тимчасово окупованої Росією території”, сказав Демченко.