Мама-рекордсменка з Києва допомогла вигодувати аж 150 немовлят

У столиці 30-річна жінка Євгенія Муромцева допомогла вигодувати півтори сотні немовлят. У жінки є шестимісячна дочка Емма. Допомагати спочатку вона не планувала, але коли дізналася, що має гіперлактацію (надлишок молока) – почала ділитися молоком.

“Молока було забагато, не зменшувалося, як у кожної мами, так вийшло, що виливали. Я поскаржилася лікарю, а вона дала контакти і сказала не виливати, тому що діткам воно потрібне”, – розповіла киянка.

Тепер майже половину поличок морозильної камери у Євгенії відведено саме під грудне молоко. За пів року жінці вдалося допомогти вигодувати близько 150 немовлят.

“Якщо є молоко – буду годувати, скільки можу”, – обіцяє Євгенія.

Тим часом у столичному Банку грудного молока скаржаться на брак донорського молока для недоношених немовлят. Співробітники стверджують, що через карантинні обмеження годуючі жінки стали рідше ставати донорами.

“Цей спад критичний. Люди з кожним локдауном все більше виснажені, що відбивається і на нашій роботі. Наші холодильники такими спустошеними не були ніколи”, – розказали журналістам у Банку грудного молока.

Породіллі необхідно лише раз приїхати особисто в Банк грудного молока, щоби здати аналізи. А далі жінка може вести звичайний спосіб життя. Усі процедури – привезти тару, забрати молоко з будинку мами – робитимуть кур’єри Банку грудного молока.

Зазначимо, що завдяки грудному вигодовуванню всіх дітей у світі в перші 2 роки життя можна було б щорічно рятувати понад 820 тисяч дітей у віці до 5 років.

Більше про це у сюжеті:

admin

Читайте попереднє

Єпископи УГКЦ закликають людей молитися за Україну в час, коли ворог накопичує війська біля наших кордонів

Читайте далі

У Кривому Розі двоє 15-річних хлопців жорстоко побили, зґвалтували, та пограбували місцеву мешканку