У сільській школі на Волині вчителька фізики “вперіщила” учневі (відео)

На Волині у селі Цміни Камінь-Каширського району вчителька дала ляпаса учневі.

Як повідомляється у відеосюжеті Конкурент TV, про даний випадок стало відомо від очевидців, які опублікували відео побиття в одному з місцевих телеграм каналів.

На відео видно як вчителька свариться на учня, після чого тягає його за вухо, пізніше б’є його рукою по голові. Також на відео видно, що під час інциденту в приміщенні присутня ще одна жінка. Повідомляється, що вдарила учня Мельник Валентина Вікторівна – місцева вчителька фізики.

Директор навчального закладу Людмила Лавринюк зазначила, що про інцидент їм відомо. Також, вона повідомила, що учні не звертались з приводу даного інциденту. Директор запевнила, що вчителька вибачилась за скоєне, і повідомила, що трапилась трохи провокативна ситуація. Дане питання розслідується. Директор запевнила, що постійно підіймає у колективі питання недопустимості булінгу.

Також Людмила Лавринюк повідомила, що хлопець на відео це учень 9 класу, а знущання на відео записала його однокласниця. Директор розповіда, що діти постійно стукали на перерві в двері лабараторії і втікали. Мовляв учні іншого класу неодноразово стукали у двері і втікали, після чого вчителька зірвалась і дозволила собі вдарити учня. Директор каже, що схожий інцидент був декілька років тому.

У поліції проводять перевірку за даним фактом.