Зірка “Голосу країни” Роман Сасанчин одружився з своєю вагітною дівчиною

19-річний Роман Сасанчин, який тільки нещодавно переміг у престижному співачому телешоу “Голос країни”, одружився зі своєю дівчиною, яка ось-ось має народити дитину.

Саме сьогодні стало відомо, що Роман Сасанчин зареєстрував шлюб зі своєю дівчиною Іванною, яка вагітна первістком. Дитина новоствореного подружжя має з’явитися на світ між 14 грудня та 6 січня.

Про офіційне одруження молодята розповіли у сторіс своїх сторінок у Instagram. Також у своїх сторіс Роман опублікував свідоцтво про шлюб.

2 грудня пара просто вдвох сходила до РАЦСу, де розписалася. Іванна вирішила взяти прізвище чоловіка. Дівчина розповіла, що змінилося після того, як вона стала дружиною.

“Нічого не змінилося. Як довбав мозок, так і довбе”, – сказала Іванна у сторіс чоловіка.

Своєю чергою Сасанчин поділився, як вони святкуватимуть цей день. Артист розповів, що святкування відбудеться у домашній атмосфері. Окрім того, Роман чекав на друзів, аби проводити його холостяцьке життя, “яке закінчилося з його розписом”.

“Але це дуже радісна новина, я не шкодую. Тому що моє життя переходить на новий етап, я сподіваюся, що все буде набагато краще і цікавіше”, – розповів Роман Сасанчин.

Зазначимо, що раніше Роман Сасанчин опублікував дуже чуттєвий допис про народження дитини на своїй сторінці у соцмережі:

“Ще зовсім трішечки і у нас буде малесеньке чудо, яке не буде давати спати, але подарує безмежне тепло та любов, яке ніколи не купиш ні за які гроші”.

261463753 225806609666187 629306
Роман Сасанчин зі своєю вагітною дівчиною