Як правильно вести бухгалтерію у сільськогосподарському підприємстві?

Якщо Ви працюєте з фінансами та обліком у сільськогосподарському підприємстві то Вам доводилося стикатися з великою кількістю процесів під час ведення бухгалтерії і кадрів. Більше того, раніше вся документація велася письмово та в паперовому вигляді, що забирало у Вас багато часу, а оперувати даними та формувати прогноз було набагато складніше. Та з створенням сучасного програмного забезпечення такого, як BAS АГРО Бухгалтерія Ви зможете структуризувати свою роботу та вести бухгалтерію згідно всіх вимог.

Звичайно, що сьогодні існує значна кількість електронних програм за допомогою яких Ви можете вести бухгалтерію на своєму підприємстві, але функціоналість і можливість отримання оперативних даних в них є на досить низкому рівні. Тому для того щоб правильно і згідно всіх вимог законодавства вести бухгалтерію радимо Вам користуватися програмою BAS АГРО. Бухгалтерія. Найкраще ця програма підійде для малих та середніх сільськогосподарських підприємств.

169887

Сільськогосподарському підприємству, як і будь-якій іншій організації, необхідна актуальна інформація для регулювання виробничого процесу, підвищення ефективності і, як наслідок, досягнення сталого фінансового стану та збільшення конкурентоспроможності. Отримання достовірної та актуальної інформації є позитивним аспектом для потенційних інвесторів та власників. Саме тому на сьогоднішній день актуальним є впровадження сучасної комп’ютерної програми з автоматизації ведення бухгалтерського обліку з урахуванням особливостей функціонування сільськогосподарської галузі в Україні.

Галузь АПК є однією з основних галузей виробництва в Україні, в той же час вона має ряд особливостей, які є наслідком як природних, так і соціальних факторів. Всі ці фактори впливають на організацію процесу автоматизації бухгалтерського обліку, тому варто обирати таку програму, яка врахує всі ці деталі.

Скільки коштує програма для ведення бухгалтерії на сільськогосподарському підприємстві?

Багатьох цікавить скільки ж доведеться заплатити за високопрофесійну програму для обліку в сільськогосподарських підприємствах. Ціни на такі програмі залежать від функціональності прогами та наявності низки підсистем. Так, ціна BAS АГРО Бухгалтерія станом на кінець 2021 року варіюється від 5820 грн. до 11 700 грн. Варто зазначати, що враховуючи інших конкурентів ціна на BAS АГРО Бухгалтерія є достатньо приємною, а ведення процесів в ній дозволяє максимально ефективно аналізувати фінансові результати. Також за окрему плату Ви зможете придбати оновлення до програми.

Оренда землі та розрахунок з пайовиками

Значною перевагою BAS АГРО Бухгалтерія є те, що програма включає в себе цілий ряд підсистем. Однією з найважливіших підсистем є “Оренда землі”. Завдяки цій під системі Ви зможете структуризувати процес розрахунків з пайовиками, накопичувати інформацію про наявні паї та аналізувати дані. Також тут Ви матимете всю інформацію про ділянки та її фізичну площу, площу ріллі, площу за кадастром та кадастровий номер.

Загалом BAS АГРО Бухгалтерія обширна програма, яка дозволить Вам автоматизувати процеси та покращувати результативність підприємства. Радимо більш детально ознайомити з цією програмою і розпозпочати роботу з нею.