“Син потрапив у ДТП, за грошима прийде медсестра”: на Харківщині шахраї видурили півмільйона грн в пенсіонерів

У місті Змієві, що на Харківщині шахраї видурили у довірливих пенсіонерів близько півмільйона гривень.

Як повідомляють у поліції Харківщини, одна з заявниць повідомила, що напередодні їй зателефонував невідомий чоловік, який представився лікарем, та сказав, що син жінки потрапив у ДТП. Невідомий сказав, що потерпілий отримав тілесні ушкодження та потребує негайного хірургічного втручання. Під час телефонної розмови «лікар» сказав, що до бабусі прийде медична сестра, якій необхідно передати гроші на операцію сину. Літня жінка віддала 25500 гривень та 900 доларів США.

Лише після того, як довірлива 84-річна заявниця передзвонила синово, зрозуміла, що її ошукали. Бабуся звернулась з заявою в поліцію.

Коли за справу взялися правоохоронці, вони з’ясували, що до скоєння даного злочину, та 4 аналогічних причетна 38-річна уродженка Чернігівщини, яка представлялась медсестрою. На даний час правоохоронці встановили її причетність до скоєння ще чотирьох аналогічних злочинів на території міста Змієва – протягом жовтня вона заволоділа грошима двох жінок та двох чоловіків віком від 81 до 85 років. Загальна сума спричиненого матеріального збитку склала 546 тисяч гривень.