Почав синіти: з Ужгорода до Львова доправили вертольотом немовля з вадою серця (відео)

З Ужгорода до Львова в межах пілотного проєкту з аеромедичної евакуації доправили вертольотом 4-денне немовля, з критичною вадою серця.

Про це повідомив генеральний директор Комунального некомерційного підприємства Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова Олег Самчук. Зазначається, що дитина народилась в Ужгороді,  на 10 годині життя почав синіти, йому було важко дихати. Вже після народження Віктору поставили діагноз – стеноз легеневої артерії.

Повідомляється, що дитині необхідне оперативне втручання, тому прийняли рішення транспортувати Віктора до Дитячої лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова. Оскільки це єдиний медичний заклад в Західній Україні, який має дитяче кардіохірургічне відділення.

Читайте також, у Львові жінка народила 16-ту дитину.

Дитину доправили з Ужгорода до Львова за 45 хвилин. По прильоту хлопчика одразу доставили у відділення інтенсивної терапії новонароджених нашого Центру неонатології для ретельного обстеження. Йому зробили ЕХО-серця, рентген та набрали всі необхідні аналізи.

У медичному закладі повідомляють, що стан дитини стабільний, він перебуває під цілодобовим наглядом лікарів. Дитина знаходиться на кисні з відповідним медикаментозним лікуванням. Вирішується питання щодо хірургічної корекції вади серця.

Нагадуємо, перша аеро-евакуація: 78-річну жінку із гірського району доставили в лікарню (відео).