На Харківщині чоловік виніс з палаючого будинку 8-річного непритомного хлопчика

Сьогодні 25 грудня, у селі Друга Старовірівка Харківської області, по вул. Зарічна 30, у житловому будинку трапилась пожежа.

Як повідомляють у ДСНС України, сусіди почули тріскот шиферу який почав руйнуватись, сусід Василь зателефонував надзвичайникам та побіг на допомогу.

Чоловік розповів, що побачив, як 16-річний юнак виводить людей з охопленого димом та полум’ям будинку та благає допомогти. Юнаку вдалось прокинутись першому. Він почав будити бабусю та інших дітей та виводити їх з осередку пожежі. Так йому вдалось врятувати від задухи самого себе, бабусю, 13-річну сестричку та 9-річного хлопчика, котрий прийшов ночувати в їхню оселю. Проте в будинку залишився найменший братик 8-ми років. Юнак повідомив, що не зміг відшукати брата і не може вже увійти в палаючий будинок.

251221 10

Сусіду Василю вдалось з третьої спроби зайти у палаючий будинок, де відшукав непритомну дитину під ліжком. Вже на вулиці хлопчик прийшов до тями. Медики госпіталізували врятованих людей до медичного закладу з підозрою на отруєння чадним газом.

На момент прибуття надзвичайників будинок палав повністю. Згодом пожежу ліквідували. Встановлюються причини загоряння.

Читайте також: