“На дивані мертві дітки сиділи з іграшками”: появилися подробиці загибелі п’ятьох людей на Одещині

Ще вчора ми писали про жахливу трагедію в Одеській області. Так, у дачному будиночку в Надлиманському масиві на Одещині виявлено тіла 5 людей, без ознак насильницької смерті. Серед загиблих діти. Сьогодні появилися деталі про цю жахливу подію.

Загибла родина заздалегідь спланувала зустріти на дачному масиві біля лиману, ближче до природи. 41-річний айтішник Георгій Головін привіз до заміського будинку матір-пенсіонерку та трьох своїх племінників – двох сестричок п’яти й семи років та їхнього дев’ятирічного братика. Нещодавно його сестра померла, і чоловік збирався стати опікуном для своїх неповнолітніх небожів, кажуть місцеві.

“Не встиг. Він казав, що оформляє, робить документи, щоб усиновити та удочерити, але бачите яка доля. Не вдалося не вдочерити, ні усиновити”, – розповідає місцевий мешканець Сергій Січкаренко.

Родина встигла запустити опівночі святковий феєрверк, привітати друзів та сусідів, аж раптом близько першої ночі по всьому району вимкнули світло. Аби це не зіпсувало святкування, Георгій витяг із гаража генератор.

“Генератор він купив перед новим роком. Така трагічна помилка. Видно, світло вимкнули, зрадів і почав поспіхом його швидко включати. А генератор у будинку стояв, де зачинена кімната: ні витяжки, нічого”, – каже голова садового товариства Олександр Мерецький.

Коли за кілька днів Георгій не вийшов на роботу, його підлеглі занервували. Колеги вирушили до заміського дому.

“Вони вчора зранку заїхали і кажуть, що він їх привітав з Новим роком ще, і вони привітали його о 12 ночі, а потім він на зв’язок не виходив”, – розповідає охоронець Володимир Ковальчук.

Як пише ТСН до хати, де стояло авто Юрія, викликали поліцію. Коли зламали двері й зайшли всередину, побачили жахливу картину.

“Діти з іграшками лежали на дивані. Як грали, дивилися телевізор, так і залишилися. Теща, мабуть, їй погано стало, встала, намагалася щось зробити, але вже впала і все, а він – як сидів, так і лишився сидіти”, – розповідає місцевий мешканець Сергій Січкаренко.

Дуже просимо Вам відповідально святувати Різдво та інші свята. Адже під час святкування ми забуваємо про найважливіше – про безпеку.