У Львові учнів усіх шкіл міста евакуйовують, через повідомлення про замінування

Сьогодні, 12 січня близько 11:00 до поліції Львівщини поступило повідомлення про про замінування усіх шкіл міста Львова.

Джерело: Львівська міська рада; поліція Львівської області

У міському управлінні освіти зазначають, що навчальні заклади діють згідно з протоколом дій, а саме батьків учнів молодшої школи обдзвонюють, в свою чергу старшокласники продовжать навчання дистанційно.

“Станом на сьогодні ще не всі заклади освіти вийшли на навчання – вчиться лише частина. Ми діємо за протоколом. Класні керівники обдзвонюють усіх батьків, дітей ми евакуюємо на вулицю, батьки приходять і забирають їх додому. Обстежуємо приміщення – на поверхах, всередині та ззовні – на наявність якихось невідомих предметів та вибухонебезпечних матеріалів. Будуть відповідні служби, вони обстежуватимуть заклади”, – зазначила керівниця управління освіти Леся Васюта.

В свою чергу, у поліції Львівської області повідомляють, що правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування шкіл. Обстежуються приміщення навчальних закладів та прилеглі території, проводиться евакуація учнів та педагогів.

“На місцях працюють слідчо-оперативні групи територіальних підрозділів поліції, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи, співробітники інших служб поліції Львівщини, а також патрульні поліцейські”, – повідомляють правоохоронці.

Також поліцейські вживають усіх заходів щоб встановити особу, того хто повідомив про замінування.