У Житомирі чоловік намагався вбити свою вагітну дружину, отруївши її

Сьогодні, 19 січня у Житомирі поліцейські затримали 41-річного мешканця Коростеня, який аргументовано підозрюється у замаху на вбивство своєї вагітної дружини.

Як повідомляють у поліції Житомирської області, правоохоронці отримали оперативну інформацію про намір отруїти жінку. У ході документування дій чоловіка, яке тривало трохи більше тижня, оперативники поліції зібрали достатньо свідчень і відомостей для підтвердження підготовки до вбивства.

Правоохоронці встановили, що дружина 41-річного чоловіка вагітна, а через особисті неприязні відносини він забажав вбити її, шляхом отруєння медичними препаратами.

IMG 1487

Нагадуємо, у Києві п’яна мати вдарила ножем 4-річного сина.

З цією метою, 19 січня чоловік приїхав у Житомир, де придбав сильнодіючі ліки, вільний продаж яких обмежено. Відразу після цього коростенця затримали поліцейські.

13.56.07

Читайте також, “Батьки кричали і благали зупинитися”: 32-річний син на очах батька до смерті забив свою матір.

У поліції Житомирщини повідомляють, що затриманий є обвинуваченим у вчиненні грабежу та спричиненні тяжких тілесних ушкоджень іншій особі. Наразі триває судовий розгляд для визначення йому вироку за вчинене. Чоловіка взято під варту.

За намагання вкоротити віку вагітній дружині, 41-річний чоловік може загриміти за грати на термін від 10 до 15 років або отримати довічне ув’язнення.