Діти намагались вийти, бабуся спала: подробиці пожежі у якій загинуло 4 людей на Чернігівщині

Нагадуємо, 18 січня у с. Браниця Ніжинського району на Чернігівщині у приватному будинку сталась пожежа, у якій загинуло 4 людей. Відомо, що серед загиблих була літня жінка та троє дітей.

Як повідомляє Суспільне Чернігів, загоряння відбулось близько 17:00, з середини однокімнатної хати в селі Браниця. Як зазначає видання з посиланням на речника ДСНС в області Олександра Івченка, надзвичайники розглядають 2 версії пожежі, а саме – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, або коротке замикання.

Загинули двоє 5-річних двійнята Олександра та Єгор, 4-річний братик Матвій та їх бабуся. Дідусь на час пожежі перебував на підробітку. Дідусь Олександр Гущин розповів, що коли повернувся з підробітку, то вже йшов дим з хати. А надзвичайників викликав сусід.

Сусід Сергій розповів, що бабусю знайшли на ліжку, а діти вірогідно намагалися вийти з хати, але не змогли цього зробити, бо двері були зачинені.

“Вона вклала їх спати й сама заснула з ними, а вони ж посплять 15 хвилин і бігають далі. Там одна кімната, і кімната то була кухня”, – сказав чоловік.

444a4433dba9d3f4

Також видання повідомляє, що мати дітей працювала в Києві, щоб прогодувати родину. Однак тричі на місяць навідувалась додому.

Відомо, що поховали трьох діток сьогодні, 20 січня. За фактом пожежі у поліції відкрили кримінальне провадження.