Кіборг, який був у полоні бойовиків, до сліз розчулив суддів “Голосу країни” (відео)

На українському телешоу “Голос країни”своїм виступом вразив суддів кіборг Донецького аеропорту, який перебував у полоні бойовиків Ярослав Гавянець. Військовий чуттєво заспівав пісню “Тебе це може вбити” гурту СКАЙ. А від історії чоловіка у наставників шоу вийшли сльози.

“Про сцену я мрію з самого дитинства. Я завжди представляв, як я виступаю перед публікою. Після школи я поступив на актора драматичного театру і кіно. Однак так сталося, що не закінчив…”, – розповів чоловік.

Закінчити ВУЗ чоловіку не дала війна на Сході, пішов в армію, а потім він відправився на фронт. У 2015 році 22-річний боєць брав участь у захисті Донецького аеропорту, де і потрапив у полон. Також Ярослав розповів, що під час обстрілів на фронті співав військові пісня та грав на гітарі, сидячи в укритті.

“Підірвали термінал, був великий вибух. Хлопці провалилися вниз і їх зверху накрило трьома поверхами… Нас тоді з 60 осіб Залишилося 16. Після підриву не залишилося ні боєприпасів, нічого…” – сказав Ярослав.

За його словами, українських захоплених військових повели на розстріл, але вистрілили над головою. У бійця є дві донечки, які допомагають йому соціалізуватися.

Довідково, Ярослав Гавянець народився 14 листопада 1992 року в місті Копичинцях, нині Копичинецької громади Чортківського району Тернопільської области України. Учасник Революції Гідності. Доброволець 81-ї бригади десантно-штурмових військ, у складі якої пішов в зону АТО. Вистояв у пеклі Донецького аеропорту, три тижні був у полоні.