“Лупцювали на очах у дівчини та повибивали зуби”: 22-річного жорстоко вбили на Чернігівщині

На Чернігівщині у селі Кам’янська Слобода трапилася подія після якої мешканці села бояться виходити самі на вулицю. Так, місцеві молодики напали на 22-річного хлопця, коли той відпочив зі своєю дівчиною. Хлопцю завдали дуже важких травм після яких він помер. Підозрюваних затримала поліція, але одного з них вже відпустили. Після цього місцеві жителі почали бояться виходити на вулицю.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Як, стало відомо вбитого хлопця звали Олексій Морозов. Йому було тільки 22 роки. Хлопець отримав травми, що виявились смертельними. Під ранок Олексій помер у лікарні.

Тетяна Ворушило бачила як били хлопця:

“Різали ножем, хотіли язик вирізати, зуби при мені вони повибивали. Я теж це бачила” – розповідає жінка.

В ту ніч Олексій з дівчиною гостював у родини Тетяни. Дивились телевізор. Поки серед ночі у двері почали ломитись двоє місцевих чоловіків. Вони шукали Олексія.

“Вони двері вибили. Я ж не хотіла відкривати”, – розповіла Тетяна.

Побиття хлопця відбувалось за участі чотирьох свідків. Чому не зупинили побиття, один зі свідків побиття, пан Микола пояснює так:

“Матері моїй товкачку на голові розбили. А нас з вітчимом підперли”.

Каже, чоловіки, які прийшли й потім били Олексія – місцеві. Обом близько тридцяти років. Як припустив Микола, нападники були п’яні та під дією наркотиків. .

Підозрюваних у вчиненні злочину поліція затримала в той же день. Одного уже відпустили.

Турбує те, що таке залишається без покарання. Нам ввечері страшно на вулицю виходити й дітей випускати. Чому одного закрили, а іншого відпустили, кажуть він проходить як свідок. Який свідок, якщо він був на місці злочину і бив також”, – розповіла жителька Камянської Слободи Ірина.

Удари що призвели до смерті наносив один чоловік, пояснили в поліції

“Завдані тілесні ушкодження спричинили смерть потерпілого. Одного з фігурантів, який безпосередньо завдавав смертельних ударів, поліцейські того ж дня затримали у порядку статті 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру скоєння злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – це умисне вбивство. Це карається від 7 до 15 років позбавленням волі”, – повідомила речниця поліції Чернігівської області Наталія Слабеняк.