Вєрка Сердючка заспівала пісню Батько наш – Бандера (відео)

Андрій Данилко, у сценічному образі Вєрки Сердючки заспівав на сцені розважального телепроекту Дизель Шоу, вірусну у мережі, патріотичну пісню Батько наш Бандера.

Відомо, що імпровізація пісні відбулась під час свого виступу на новорічному концерті Дизель Шоу. На сцену до Сердючки вийшла дівчинка, після короткого спілкування вони обнялись. Після чого Данилко заспівав пісню Батько наш Бандера, його підтримала сценічна команда, та разом з ним підспівували.

Читайте також, Гордон: “Я більше не говорю погано про Бандеру і Шухевича”.

Слід зазначити, що в коментарі телеграм каналу Политика Страны, Данилко заявив, – “Це була імпровізація. Не треба вигадувати те, чого нема. Ця пісня в той момент, коли записувалося «Дизель шоу», була вірусною та популярною в інтернеті, у TikTok. Я сприймаю її як просто пісню, і не більше“.

Я ще розумію, якби я вийшов у прямий ефір, чи на Майдан і якось декларував це. Людям нічим зайнятися, вони люблять вигадувати та загострювати ситуацію. Так як у людей зараз немає інформаційного приводу і люди люблять негатив. Я ж давно на сцені виступаю і бачу, що настільки не вистачає позитиву. Ми займаємося лише підняттям настрою у цей тяжкий час, коли люди спиваються, не знають, що робити далі”, – додав Данилко.