Вдома чекала 11-річна донька: героїчний вчинок працівниці ПІВДЕНМАШу, яку вбив Артемій Рябчук

У ніч проти четверга на території Південмашу в Дніпрі солдат строкової служби Національної гвардії України Артемій Рябчук з автомата розстріляв варту, загинуло п’ятеро людей, ще п’ятеро поранено.

Серед загибли від рук Рябчука контролер відомчої воєнізованої охорони, яка тієї трагічної ночі 27 січня несла службу на контрольно-пропускному пункті заводоуправління Південмашу Віра Лебединец. Як повідомляють на фейсбук сторінці Південмашу, цьогоріч Вірі Сергіївній мало виповнитись 36 років. Вдома на жінку чекала 11-річна донечка. Однак їм більше не судилося побачитись…

Вдосвіта до вестибюлю заводоуправління з території підприємства вдерся сп’янілий від вже пролитої крові своїх вбитих і поранених товаришів по службі майже двометровий озброєний автоматом солдат. Йому хотілося на волю, до міста, яке тільки збиралося прокидатися.

Неозброєна Віра Лебединець наодинці мужньо протистояла нападнику попри погрози і фізичне насильство – він тягав її за волосся. Вона так і не відкрила двері, не віддала ключі. І тоді пролунали постріли“, – повідомляють у Південмаші.

Зазначається, що Артем Рябчук так і не потрапив до міста через пост Віри Лебединець.

Нагадуємо, 22-річній Жанні Шарові, яку вчора розстріляв нацгвардієць, потрібна допомога.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та колегам загиблих у цій страшній трагедії. Нехай Господь упокоїть їхні душі у царстві своїм…