Стало відомо, як почувається 22-річна Жанна Шарова, яку у Дніпрі розстріляв Артемій Рябчук

Недавно ми писали, що у Дніпрі у лікарні Мечникова медики рятують життя 22-річної Жанни Шарової, яка найбільше постраждала під час стрілянини, яку організував нацгвардієць Артемій Рябчук у своїй частині. Дівчина перебувала у важкому стані, згодом прийшла до тями. Жанну готували до довгої та складної операції. Вчора стало відомо, що вона пройшла успішно і дівчина йде на поправлення.

Про це повідомляє місцеве видання “Наше місто” з посиланням на Natalia Kalantarova.

zavantazhennja 1 9

За словами автора цього допису Наталії, Жанна прийшла до тями, після операції була підключена до апарату ШВЛ. Але його вже вимкнули. Дівчина дихає сама, може так сказати. Настрій у неї бойовий і вона всім дуже вдячна за допомогу та підтримку. Інші поранені хлопці теж з нею в палаті. Стан у них задовільний. Усміхаються, настрій бойовий. Щиро бажаємо всім якнайшвидшого одужання!

zavantazhennja 1 10

Заступник голови Сахновщинської громади Олександр Коба, на території якої живе родина дівчини, про стан Жанни він розповів наступне:

“Вчора о пів на 8 вечора спілкувався з її матір’ю. Лікарі говорять, що стан уже не критичний, він більш-менш стабілізувався, але попереду ще багато операцій, потім тривала реабілітація”.

Бажаємо дівчині швидкого одужання!

Нагадаємо, що вранці 27 січня у Дніпрі на заводі “Південмаш” 22-річний Артемій Рябчук, солдат строкової служби Національної гвардії, розстріляв з автомата караул військовослужбовців Нацгвардії. П’ятеро людей загинули, ще п’ятеро дістали поранення. Згодом Артемій Рябчук здався поліції. Свою винну він повністю визнає.