На Закарпатті 26-річна жінка народила сьому дитину прямо у кареті швидкої допомоги

Вчора зранку о 7.40 на пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик – пологи у 26-річної жінки.

Про це інформує 103 Закарпаття, передає “Це моя Україна”.

На виклик виїхала бригада № 404 у складі фельдшера Яни Гладкової та водія Івана Каналоша. Під час огляду породіллі з’ясувалося, що води вже відійшли, і дорогою до пологового вона почала народжувати.

“Це мої перші пологи “на колесах”,- розповідає Яна Гладкова, – дуже хвилювалася. О 8.25, перед в’їздом у Перечин народився хлопчик. Ми обробили пупкову ранку малюку, надали допомогу мамі і госпіталізували їх до пологового відділення Перечинської лікарні. Мама і малюк – здорові і почувають себе добре “, – зазначила фельдшер.

Зазначається, що у 26-річної закарпатки це вже 7 пологи. Зараз поріділля разом з новонародженим сином перебувають у пологовому відділенні Перечинської лікарні. Як повідомила лікарка-неонатологиня Світлана Селебинка, жінка з малюком почуваються добре.

“3300 хлопчик. Здоровий. І мама в абсолютно задовільному стані. Відхилень ніяких ні в мами, ні в дитини не виявили. Народжувати у “швидкій”, звісно, є ризики, тому що може бути всіляке: може початися кровотеча у мами чи якісь ускладнення у дитини — обвиття пуповиною. І це може бути проблемою. Це все буде уже залежати, як кажуть, стан дитини і мами від усіх тих факторів можливих. Наразі таких факторів не було і “швидка” спрацювала правильно. Все буде залежати від стану. Ми виписуємо на третю добу, якщо все у задовільному стані”.

272819300 365797615274057 7802428787910234593 n
на фото фельдшерка Яна Гладкова, яка приймала пологи