“Замерзлий, без шапки”: 8-річний хлопчик йшов пішки у столицю, щоб знайти маму

Ця подія дуже вражила правоохоронців та місцевих мешканців. У містечку Гостомель, що у Київській області 8-річний хлопчик пішки вирушив до столиці у пошуках власної матері.  Мати хлопчика чотири дні не з’являлася вдома.

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Як зазначається у дописі, патрульні на дорозі помітили хлопчика, який йшов пішки. Їхавши у протилежну сторону вони розвернулись у бік дитини, щоб з’ясувати чому він сам на дорозі.

“Самотній, замерзлий, без шапки, але такий впевнений у своїй місії… 8-річний хлопчик йшов на пошуки мами, яка, за його словами, 4 дні не з’являється вдома”, – повідомив Білошицький.

Батько в цей час теж був на роботі. Вдома залишилася старша сестра і молодший брат. А хлопчик вирішив самостійно розшукати свою маму, бо знає, де вона працює в Києві. Він пройшов сам чотири кілометри у напрямку до Києва.

Патрульні взяли замерзлого хлопчика на борт, запропонували їжу, але він відмовився. Разом вони прибули на київський завод, де працює мама малюка. Але знайти її було непросто. За допомогою охоронців заводу встановили, де працює мати, але виявилося, що її немає на місці. Однак напарники не здавалися і розшукали колегу мами, яка патрульним надала контакти батька. Подзвонили по телефону батькові і повідомили про подію.

“Добре все, що добре закінчується. Дякую за службу, оперативні та злагоджені дії патрульним Миколі Колоді та Олегу Вовнянку. Проте, далі цю ситуацію візьмуть на контроль офіцери ювенальної превенції та шкільні офіцери поліції. Бо так не має бути” – додає Олексій Білошицький.