Вирішив скупатись в океані: у Португалії під час шторму загинув 22-річний львів’янин

Нещодавно, а саме 8 лютого у місті в Порто Португалія, під час купання в океані трагічно загинув 22-річний артист балету зі Львова Ілля Романський.

Джерело: 24 канал; фейсбук ROYAL Russian Ballet

Як повідомляє видання з посиланням на фейсбук “ROYAL Russian Ballet”, 8 лютого колектив балету прибув у португальське Порту. Зупинившись у готелі на березі океану, двоє учасників колективу балету вирішили скупатись у океані. Першим у воду поліз технік Дмитро, який успішно скупався та виліз на берег. Наступним пішов артист балету Ілля Романський, однак його відразу змило великою хвилею. 

“Побачивши це, Діма кинувся на допомогу Іллі, який нерухомо плив на спині. Їх обох стало сильно зносити течією. Діма обхопив Іллю, почав тягнути його до берега і відчайдушно кричати про допомогу. Майже допливши до найближчого кам’янистого берега, Діма намагався витягнути Іллю, що втратив свідомість. Вибратися не виходило, бо була очевидна небезпека розбитися об каміння. Ще одна велика хвиля відірвала Іллю від Діми. До них підплили добровольці – рятувальники на надувних човнах. Серед них був професійний плавець, який виліз на скелі та намагався дістати хлопців. Допомогли вибратися Дімі та почали шукати Іллю”, – повідомляють у фейсбук ROYAL Russian Ballet.

До місця події прибули рятувальники, медики та поліцейські. Пошуки Іллі продовжувались, однак марно. Шторм посилювався. Добровольці оглядали скелі до пізньої ночі, проте знайти хлопця не вдалось. Пошуки продовжились 9 лютого. О 7:50 відновили пошук рятувальники на катерах, човнах та гелікоптері. Також працювали водолази. Станом на 9 лютого хлопця не вдалось знайти, однак пошуки продовжились.

О 10-й ранку 9 лютого прибув Консул України в Португалії і відбулася зустріч. Артисти балету висловили найглибші співчуття рідним та близьким Іллі.

Також у балеті зазначили, що наступний спектакль від ROYAL Russian Ballet пройде в ім’я Іллі Романського, а отримані кошти підуть на допомогу сім’ї Іллі Романського.