“І ось що я не можу зрозуміти – як ми все це терпимо?” – Андрій Макаревич

Лідер легендарного гурту «Машина часу» Андрій Макаревич у своєму фейсбук написав допис, який характеризує сьогодення в РФ.

“І ось що я не можу зрозуміти – як ми все це терпимо? Нас посварили з усім цивілізованим світом, нас поставили на межу війни, від нашого лиця цьому світу хамлять, нам брешуть, водять за носа, від законів не залишилося навіть видимості – навіщо? Людину зараз можна судити прямо в колонії, щоб двічі не вставати, кожен, хто заїкнувся про вільні вибори – вже терорист, а правити нами, мабуть, збираються вічно – нормально, терпимо. Подобається? Ой, я знаю, що мені зараз прилетить: а сам? Не подобається – валіза-вокзал-Ізраїль! І сам терплю. Через колосальні зусилля”, – написав Андрій Макаревич.

274164532 5057035124348059 4429179636307770931 n
Скріншот фейсбук допису

Нагадуємо, Міністерство оборони Великої Британії виклало мапу ймовірного наступу РФ: куди підуть найперше.

У коментарях до допису думки людей розділились, одні підтримують думку автора, а інші напрочут вважають, що в країні все добре.

“Андрію, я вже нічому не дивуюся. Нещодавно я опублікував допис – проти війни! Так мене браві коментатори та «патріоти» мало не ворогом народу оголосили… Мовляв, як це проти війни?!
Слава Богу, що розсудливих у нас у країні поки що більше. Начебто…”, – написав Андро Іванов

“А якщо не дивитись на західний світ як на цивілізований? Особисто мене охоплює жах від однієї думки, що цей західний світ за наш рахунок виходитиме зі своєї економічної кризи, а в нас знову буде розруха і безпритульні діти на вулицях. Ось поки що від цих сварок у нас якість життя вища, ніж у них, давайте краще сваритися”, – написав Станіслав Кучер