Лягав спати здоровим: у Львові в 8-річного хлопчика трапився інсульт

У Львові до дитячої лікарні Першого медоб’єднання Львова карета швидкої привезла 8-річного хлопчика у якого трапився інсульт.

Джерело: фейсбук Перше медоб’єднання Львова

Повідомляється, що спати дитина лягала здоровою, однак зранку прокинувся знерухомленим. Погляд був скляним. У лікарні Святославчика терміново обстежили, зокрема, виконали МРТ. Діагностували крововилив в мозок, іншими словами – інсульт.

Чотири доби хлопчик провів в реанімації, потім його перевели до нейрохірургічного відділення. Стан дитини стабільний, поступово відновлюється мовлення та рухи у кінцівках. Попереду на маленького пацієнта чекає операція для усунення судини, яка спричинила крововилив.

Нагадуємо, “прибирала у домі померлого за кордоном сина і зламала хребет”: медики зробили жінці унікальну операцію.

Медики зазначають, на жаль інсульти серед дітей – не рідкість. Вони можуть траплятися у діток навіть з одного місяця від народження.

Як розпізнати інсульт:

  • втрата рівноваги;
  • раптове погіршення зору в одному чи обох очах;
  • плутанина з вимовою та розумінням слів;
  • сильний головний біль;
  • неможливість рухати кінцівками.

Медики наголошують, що незначних симптомів не буває! Якщо вашу дитину часто без причини турбують головні болі, або ж вона скаржиться на запаморочення, непритомніє, відчуває оніміння чи затерпання кінцівок – обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря. Він зможе скерувати дитину до спеціалістів необхідного профілю.

Читайте також, Львівські медики витягли з ока 3-річної дівчинки 10-сантиметрового паразита.